Komisjoner - zbieranie zamówień

Zakres obowiązków:

  • organizacja produktów na półkach;
  • kompletowanie towaru za pomocą skanowania ręcznego;
  • paletyzacja, nakładanie etykiet;
  • przenoszenie towarów przy użyciu elektrycznego wózka paletowego - ameise.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w podobnej roli;
  • chęć do podjęcia zatrudnienia;
  • zaangażowanie i determinacja w pracy;
  • warunkiem współpracy jest posiadanie własnego samochodu (samochód na parę lub ekipę);
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmian;
  • Nie jest wymagana znajomość języka niemieckiego od kandydatów!

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 2500 euro brutto/mies.;
  • pracę w oparciu o niemiecką umowę;
  • dodatek za posiadanie auta - 100 euro netto na miesiąc;
  • zapewnione zakwaterowanie, wysokiej jakości (5-10 euro/dobę potrącenie);
  • ubranie robocze;
  • kawa, herbata;
  • bony żywnościowe.

LeasingTeam GMBH agencja zatrudnienia z Grupy Kapitałowej LeasingTeam realizuje projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i deleguje pracowników do pracy za granicą. Dzięki specjalistycznej wiedzy i doskonałej znajomości dyrektyw unijnych i legislacji, CPC Consulting Group gwarantuje najwyższą jakość usług i zgodność wszystkich działań z przepisami prawa.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

LeasingTeam Group

okolice Hamburga, zagranica

2 400 - 2 500 EUR brutto

Umowa o pracę

Pracownik fizyczny

Cały etat

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 19 dni

Benefity

Kawa / herbata
Bony żywieniowe